Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Szkolne Koło Wolontariatu

Artykuły

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

2020-01-06

12 stycznia już po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Hasło towarzyszące tej edycji to „Watr w żagle”. Od wtorku do piątku w naszej szkole również znajdą się wolontariusze z puszką, do której można wrzucić swój datek. Liczy się każda złotówka!!!

Dodatkowo sztab WOŚP przygotowuje akcję „the kiss from heart – pocałunek od serca”, podczas której para po wrzucie do puszki dwudziestu złotych dostanie kłódkę, którą będzie mogła zapiąć na ogromnym czerwonym sercu z metalu, jak na słynnym moście zakochanych w Krakowie i zrobić zdjęcie podczas pocałunku lub przytulasa 

Czytaj więcej o: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Razem na Święta

2019-12-10

Bierzemy udział w akcji „Razem na Święta”, organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W tym celu przygotowujemy jasełka oraz kartki świąteczne z życzeniami dla seniorów ze środowiska lokalnego, zbieramy karmę dla  dla zwierząt, oraz wspieramy organizację oferującą pomoc Polakom mieszkającym na Kresach.

Czytaj więcej o: Razem na Święta

Góra Grosza 2019

2019-11-29

Grosz do grosza...pomagamy dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają ze swoimi rodzicami.

http://towarzystwonaszdom.pl/gora-grosza/xx-edycja/

Czytaj więcej o: Góra Grosza 2019

Konferencja

2019-11-24

Wigilia dla zwierząt

2019-11-11

Organizujemy zbiórkę karmy i najpotrzebniejszych rzeczy dla zwierząt ze schroniska. Zwierzaki czekają na: karmę (suchą i mokrą), ryż, makaron, kasze, "przysmaki", koce, ręczniki, poduszki, obroże, smycze, zabawki, miśki, kuwety. Podpisane dary zbieramy do 16 grudnia w sali nr 26. Za okazaną pomoc bardzo dziękujemy.

Czytaj więcej o: Wigilia dla zwierząt

Pomoc kierunek Kresy

2019-10-17

Polowanie na Smoka

2019-09-23

Cały czas trwa charytatywna akcja "Polowanie na Smoka". Nasi uczniowie dołączyli swoje prace, by zwrócić uwagę na szlachetny cel, czyli pomoc dla dzieciaków z Hospicjum Dziecięcego w Częstochowie przy ul. Krakowskiej 45A. Zainteresowanych odsyłamy do strony internetowej: http://polowanienasmoka.pl/ . Zbiórka wciąż trwa, zarówno przez stronę internetową, jak i w naszej szkole.

Czytaj więcej o: Polowanie na Smoka

Pomocna dłoń wolontariusza

2019-09-16

Trwa piękna akcja naszych szkolnych wolontariuszy, którzy systematycznie włączają się koleżeńską pomoc dzieciom ze świetlicy. Na czym ona polega? Wspólne odrabianie lekcji, pomoc w  nauce, głośne czytanie bajek, ale takze gry i zabawy. Akcja zaplanowana jest na cały rok szkolny.

Czytaj więcej o: Pomocna dłoń wolontariusza

Kalendarium

Środa, 2020-08-05

Imieniny: Emila, Karoliny

Kontakt

 


ul. Kazimierza
Przerwy -Tetmajera 40

tel./fax 34 323 13 84

sp32czwa@wp.pl
sp32@edukacja.czestochowa.pl

Lokalizacja

Statystyki

  • Odwiedziny: 391226
  • Do końca roku: 148 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Przejdź do góry