Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

 

Artykuły

Zielona szkoła

2018-06-16

W świetlicowej gromadzie

2018-06-14

Festyn szkolny

2018-06-07

Składamy serdeczne podziękowanie dla Rodziców, którzy zaangażowali się w organizację festynu szkolnego. Szczególne podziękowania dla Pana Dariusza Kapinosa za ufundowanie roweru - głównej nagrody w loterii fantowej oraz za miłą niespodziankę, którą sprawił swoją osobą Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Czytaj więcej o: Festyn szkolny

Wrocław zdobyty

2018-06-06

5 czerwca klasa IV b wczesnym rankiem wyruszyła do Wrocławia. Klasowa wycieczka rozpoczęła się w zoo.  Duże wrażenie na dzieciach zrobiło Afrykarium. W ruch poszły telefony, każdy robił pamiątkowe zdjęcia.

Czytaj więcej o: Wrocław zdobyty

Rajd szkolny

2018-06-03

Uwaga, Korwinów! Od tej stacji rozpoczęliśmy tegoroczny rajd szkolny. Pieszo wędrowaliśmy aż do Stajni Biały Borek w Biskupicach. Przeszliśmy ponad 12 km, ale było warto. Pogoda dopisała, humory nie odstępowały. Na miejscu czekał na nas poczęstunek oraz ognisko. Każdy mógł upiec sobie kiełbaskę oraz odpocząć w cieniu na leżaku. Do domu wróciliśmy bardzo zmęczeni, jednak zadowoleni. Za rok znów spotkamy się na szlaku.

 

Czytaj więcej o: Rajd szkolny

Wizyta w Polontex

2018-05-30

Jak powstają firany od wątków po maszynowe i ręczne wycinanie oraz malowanie wzorów mogli się przekonać uczniowie klasy 7b podczas wycieczki do zakładu Polontex. Młodzież przeglądała się całemu procesowi powstawania firan, obserwowała trudną i ciężką pracę temu towarzyszącą. To była praktyczna i ważna nauka zawodu.

Czytaj więcej o: Wizyta w Polontex

Szkolny Dzień Sportu

2018-05-30

Dzisiejszy dzień obfitował we wspaniałe emocje. Na boisku szkolnym wszyscy uczniowie zmierzyli się w dwudziestu konkurencjach sportowych. Towarzyszył im nie tylko dobry humor, słoneczna pogoda, ale przede wszystkim duch rywalizacji według zasad fair play. Taka wspólna zabawa od malucha do starszaka odbyła się w naszej szkole już po raz drugi. Mamy nadzieję, że na stałe zagości w harmonogramie imprez szkolnych.

Czytaj więcej o: Szkolny Dzień Sportu

... Z życia biblioteki

2018-05-23

26 kwietnia 2018r. uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie i uroczyście przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Zanim pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie o poszanowaniu książek, obejrzeli inscenizację przygotowaną  wspólnie przez Koło Przyjaciół Biblioteki i Koło Teatralne. W świecie bajek powstało ogromne zamieszanie. Wszystko przez to, że niektóre dzieci nie potrafią szanować książek. Trzeba mieć nadzieję, że nasi uczniowie wyciągną z przedstawienia odpowiednie wnioski i z bajkami w szkolnej bibliotece będzie wszystko w porządku. Pierwszoklasiści otrzymali imienne karty biblioteczne oraz zakładki do książek.

Czytaj więcej o: ... Z życia biblioteki

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-06-18

Imieniny: Elżbiety, Marka

Kontakt

 


ul. Kazimierza
Przerwy -Tetmajera 40

tel./fax 34 323 13 84

sp32czwa@wp.pl
sp32@edukacja.czestochowa.pl

Lokalizacja

Statystyki

  • Odwiedziny: 74004
  • Do końca roku: 196 dni
  • Do wakacji: 4 dni

Przejdź do góry