Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

 

Artykuły

Z wizytą w „Czarodziejskiej Zagrodzie”

2018-06-21

14 czerwca uczniowie oddziału klasy 1a odwiedzili Pracownię Ceramiki i Sztuk Wszelakich w Kuźnicy Starej "Czarodziejską Zagrodę”. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym można aktywnie obcować ze sztuką.

Czytaj więcej o: Z wizytą w „Czarodziejskiej Zagrodzie”

Wycieczka do Energylandii

2018-06-19

Radosna zabawa niepozbawiona emocji i odrobiny strachu czekała na uczestników wycieczki do Energylandii. Maksimum adrenaliny dostarczyło chętnym zjeżdżanie na największym Roller Coasterze. Korzystano też z mniejszych zjeżdżalni i karuzel, kina 7D. 

Czytaj więcej o: Wycieczka do Energylandii

Pierwszaki w Parku Jasnogórskim

2018-06-18

7 czerwca uczniowie oddziału klasy 1a wraz z wychowawczynią i rodzicami wyruszyli do Parku im. Stanisława Staszica w Częstochowie. Celem wyprawy było poznanie tego terenu rekreacyjnego, jego walorów przyrodniczych i ciekawych miejsc służących wypoczynkowi i zabawie. Uczniowie odkrywali uroki parku oraz wykonywali zadania przyrodnicze. Nie zabrakło również czasu na małe co nieco, zabawę i pyszne lody!   

Czytaj więcej o: Pierwszaki w Parku Jasnogórskim

Elektrośmieci

2018-06-18

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zbiórce elektrośmieci.  XI edycja konkursu „Czysta Częstochowa” została ogłoszona przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne.

 

Czytaj więcej o: Elektrośmieci

Dzień Rodziców w klasie 1a

2018-06-18

Tegoroczny Dzień Rodziców w oddziale klasy 1a odbył się 24 maja i przebiegał pod hasłem „Najpiękniejsze kwiaty dla naszych Rodziców”. Dzieci wierszem, piosenką i tańcem podziękowały Mamusiom i Tatusiom za miłość, jaką ich obdarzają, a przede wszystkim za to, że po prostu są. Wręczyły Rodzicom samodzielnie wykonane laurki i upominki oraz obsypały ich całusami i uściskami. A Rodzice? Rodzice nie kryli wzruszenia i dumy ze swoich pociech.

Czytaj więcej o: Dzień Rodziców w klasie 1a

Zielona szkoła

2018-06-16

W świetlicowej gromadzie

2018-06-14

Festyn szkolny

2018-06-07

Składamy serdeczne podziękowanie dla Rodziców, którzy zaangażowali się w organizację festynu szkolnego. Szczególne podziękowania dla Pana Dariusza Kapinosa za ufundowanie roweru - głównej nagrody w loterii fantowej oraz za miłą niespodziankę, którą sprawił swoją osobą Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Czytaj więcej o: Festyn szkolny

Kalendarium

Środa, 2018-08-22

Imieniny: Cezarego, Marii

Kontakt

 


ul. Kazimierza
Przerwy -Tetmajera 40

tel./fax 34 323 13 84

sp32czwa@wp.pl
sp32@edukacja.czestochowa.pl

Lokalizacja

Statystyki

  • Odwiedziny: 85193
  • Do końca roku: 131 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Przejdź do góry