Jesteś tutaj: Start / List i ankieta

List i ankieta

LIST DO ABSOLWENTÓW

Drodzy Absolwenci !

Interesują nas Wasze losy, dlatego pragniemy, abyście podzielili się    z nami swoimi życiowymi sukcesami. Ciekawi nas, jak potoczyło się Wasze życie, co teraz robicie, czy pracujecie, czy uczycie się jeszcze? Czekamy na Wasze e-maile ( sp32czwa@wp.pl). Piszcie do nas , chętnie wspólnie z nauczycielami i uczniami powspominamy Absolwentów naszej szkoły.

Nasza szkoła może poszczycić się wieloma Absolwentami, którzy osiągnęli sukces w życiu zawodowym. Do grona tego należą artyści: muzycy i malarze; nauczyciele – wicekurator oświaty, dyrektor szkoły; lekarze ; przedstawiciele władz miasta- radni; sportowcy; przedstawiciele mediów- dziennikarz.

Szkoła  współpracuje z absolwentami między innymi poprzez udostępnianie sali gimnastycznej, realizację praktyk studenckich, udział w ważnych uroczystościach szkolnych, częste wizyty i spotkania z nauczycielami oraz zapisy swoich dzieci do naszej szkoły.
Jeżeli znajdziecie chwilę czasu i wypełnicie załączoną anonimową ankietę, to pozwoli nam to na poznanie opinii o naszej szkole.     Wasze uwagi i spostrzeżenia wykorzystamy na poprawę jakości pracy szkoły, na której bardzo nam zależy.

Drodzy Absolwenci !

Zwracamy się z prośbą o  wypełnienie poniższej ankiety i przekazanie nam swoich opinii   o naszej szkole.  Wasze zdanie będzie dla nas ważnym źródłem informacji o jej działalności.
Dyrekcja Szkoły i Grono Pedagogiczne dąży  do podniesienia jakości pracy szkoły, udoskonalenia obszarów     jej działania.
Państwa uwagi i spostrzeżenia wykorzystamy do dalszej pracy szkoły.

1.    W którym roku ukończył/ła Pan/Pani Szkołę Podstawową nr 32?  …………………………..
2.    Jak obecnie przebiega Pana/Pani kariera zawodowa?
a)    kontynuuję naukę w …………………………………………………………………….
b)    pracuję zawodowo ………………………………………………………………………
c)    …………………………………………………………………………………………..
3.    Czy zdobyte w naszej szkole wiadomości i umiejętności dobrze przygotowały Pana/Panią do dalszej nauki?
c.    nie wiem
4.    Jak Pan/Pani ocenia poziom kształcenia w  SP nr 32?
a.    bardzo dobry
b.    dobry
c.    przeciętny
d.    niski
5.    Czy  Pana/Pani zdaniem  szkoła jest dobrze postrzegana w środowisku lokalnym?
c.    nie wiem
6.    Czy utrzymuje Pan/Pani kontakt z kolegami/koleżankami ze szkoły?
b.    sporadycznie
c.    nie
7.    Czy widzi Pan/Pani potrzebę zorganizowania zjazdu absolwentów SP 32?
b.    nie
8.    Proszę podzielić się z nami ciekawym wydarzeniem/ refleksją z okresu pobytu w naszej szkole, które utkwiło w Pana/Pani pamięci:

Pobierz plik – kliknij

Bardzo dziękujemy za wypełnienie ankiety!
Życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym!

Wtorek, 2018-11-20

Imieniny: Anatola, Edyty